Ekskluzywne meble ogrodowe

Oferta współczesnych ekskluzywnych mebli ogrodowych została wprowadzona do naszych propozycji już wiele lat temu, dzięki czemu poznaliśmy ich wysoką użytkowość oraz przede wszystkim trwałość, dlatego teraz z dumą możemy odpowiedzialnie doradzać przy wyposażaniu nowoczesnych tarasów. Aby oferować najlepsze nowoczesne meble ogrodowe nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi europejskimi i polskimi producentami.

Planując zagospodarowanie tarasu ważne jest, aby wybrać odpowiednie meble ogrodowe, które pasują zarówno do stylu, jak i ilości wolnej przestrzeni w patio lub na tarasie a także do sposobu ich wykorzystania w przestrzeni na zewnątrz. Nie chodzi tylko o kupowanie zestawu mebli ponieważ wygląda dobrze – choć jest to ważne – lub dlatego, że uzyskał 50% zniżki na wyprzedaż na koniec sezonu.

Wygląd też może być mylący. Nie kupuj tylko „najnowszych trendów” bez uprzedniej kontroli jakości. Zwrócenie uwagi na to, jak zbudowane są meble ogrodowe i z jakich materiałów, zapewni opłacalny zakup.

Często przy wyposażeniu tarasu bardzo kłopotliwe jest dobranie mebli do posiadanej przestrzeni. Tutaj najlepiej sprawdzają się modułowe meble, których jak z klocków, można zestawiać wymagane kompozycje. Jeżeli jednocześnie do zestawu modułowego można dobrać pasujący zestaw stołowy oraz leżaki ze stolikami to już jest duża szansa na funkcjonalny i cieszący oko taras…

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji ekskluzywnych, wygodnych i trwałych kolekcji mebli ogrodowych.

Modułowe meble aluminiowe MALLORCA

Ciekawa propozycja aluminiowych meble ogrodowych z matowym malowaniem proszkowym konstrukcji i świetnych poduszek o sprężystych siedziskach i grubych poduszkach na oparciach. Do zestawu pasują stoły PRIMAVERA z kilkoma rodzajami krzeseł aluminiowych. Całość firmuje LifeOutdoorLiving – holenderski producent ekskluzywnych mebli na taras.

Modułowe meble aluminiowe NEVADA

Kolejna kompozycja LifeOutdoorLiving pozwalająca na stworzenie nowoczesnego kompletu wypoczynkowego z modułów i dobranie do niego pasującego stołu. Meble z masywnych aluminiowych profili, wygodne poduchy i całość złagodzona grubymi blatami z drewna teakowego.

nowoczesny komplet narożny z aluminium i teaku na taras
Masywny narożnik do nowoczesnych przestrzeni tarasowych
ekskluzywny biały narożnik aluminiowy na taras
Biała wersja narożnika i stolik z blatem tek
komplet stołowy ekskluzywny ogrodowy
do narożnika pasuje stół w tym samym stylu w wersji z zaokrąglonym blatem…
nowoczesny zestaw stołowy aluminiowy i z drewnem teak
…jest także prostokątny zestaw z kilkoma rodzajami foteli…
okrągły komplet stołowy aluminiowy z blatem teak
a także pasujący okrągły stół