Konopie w meblach do salonu

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w meblach są plecionki konopne. Zastosowanie naturalnego materiału jakim jest konopna lina nadaje takim meblom szczególny wygląd, swojski wygląd.

Poniżej przedstawiamy przykładową sofę wykończoną liną konopną.

sofa z linii konopnej

sofa z z plecionki konopnej

Kanapa z elementami z naturalnego ratttanu

W stworzyć w salonie przytulną i ciepłą atmosferę niezbędne są odpowiednie meble. Meble rattanowe wprowadzają do mieszkania właśnie taką niepowtarzaną atmosferę egzotycznych wakacji. Ich popularność ciągle rośnie i obecnie można spotkać ofertę produktów nie tylko do patio lub oranżerii. Dzięki różnym wybarwieniom rattanu  meble rattanowe można dobrać do różnych odcieni drewna w pomieszczeniu.

Firma Dekkor wprowadza do swojej oferty kolekcję kilkudziesięciu modeli mebli łączących w sobie naturalność rattanu i nowoczesny design. Zapraszamy do obejrzenia oferty w sklepie z meblami wypoczynkowymi z rattanu. Poniżej kilka fotografii z oferty.

narożnik rattanowy

narożnik rattanowy

sofa rattanowa

sofa rattanowa

sofa rattanowa

sofa rattanowa

Meble z hiacyntu wodnego

Szczególnie popularny materiał, z którego produkowane są w ostatnich latach coraz częściej akcesoria do domu, w tym meble to hiacynt wodny.

Hiacynt wodny pochodzi z tropików. Łodyga hiacyntu wodnego jest używana do wyplatania różnych ozdób. Różnej długości i grubości łodygi hiacyntu wodnego są najpierw sortowane a następnie wyplatana jest ręcznie plecionka. Włókna hiacyntu wodnego nadają plecionce niezbędną elastyczność. Bardzo dekoracyjne warkocze z hiacyntu wodnego jako element mebli będzie absolutnym hitem w każdym pokoju tworząc naturalną atmosferę.

Do oferty wprowadzamy meble z elementami hiacyntu wodnego.

Poniżej przestawiamy kilka fotografii nowych produktów oraz zapraszamy do nowego sklepu z kanapami.

Komplet wypoczynkowy z elmentami z hiacyntu wodnego.

Meble z hiacyntu wodnego

Sofa i fotele z hiacyntu wodnego

Zestaw wypoczynkowy z hiacyntem wodnymHaicynt wodny jako element zestawu wypoczynkowego do salonu

 

Sofa z hiacyntem wodnym

Hiacynt wodny jako element zestawu wypoczynkowego do salonu